Lineflex EPDM Membran

Ülkemizde üretilen lineflex epdm membran oldukça geniş alanlarda kullanılmakta ve içeriğindeki katkı ve polimerler ile ozon gazı ve güneşin sağladığı ultraviyole ışınlarına karşı dirençli ve yaşlanmayan etki gösteren bir üründür. Bu ürün bitki köklerinden, suda bulunan tuz ve mineralleri toprağı ve toprakta ya da yapılarda durumu birçok kimyasal birleşene karşı dirençli olup - 40 ve +120 derecedeki sıcaklık farklılıklarına karşı dahi dayanarak yapı özelliğini kaybetmez.

Lineflex epdm membran çeşitlerinden epdm membran yapıştırıcı, epdm membran uygulamalar, baskı çıtası gibi bu markanın sizlere sağladığı yapısal ve fonksiyonel özellikleri farklı birçok ürün daha satışa sunulmuştur. Sizler bu ürünleri tercih ederken gerçekleştireceğiniz siparişlerde herhangi bir kargaşanın olmamasını sağlayacak ve ürünlerimizi fiyatları ile birlikte daha yakından inceleyerek karşılaştırma olanağını sağlayacaksınız.

Lineflex epdm membran ürünlerinden bir tanesi olan epdm membran yapıştırıcı ahşap, duvar ve metal gibi alanların dışındaki bölgelerde muhtelif yüzeylere uygulanmak için uygundur. Kontrat bir yapıştırıcı özelliği sağlayan bu ürün rutubetsiz kuru ve temiz alanlara rahatça uygulanabilir. Uygulandıkları alana 15 dakika bekledikten sonra baskı uygulanarak yapıştırılan bu ürünler özelliklerini zor koşullarda dahi kaybetmez ve sağlamlığı ile dayanıklılığı kanıtlanmıştır.

Lineflex Epdm membran hakkında detaylı bilgi almak için 0216 660 11 11 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.